Buscamper van Lucas

Voorkant 3/4 Citroën JUMPER - Yescapa

3 plaatsen met veiligheidsgordelPlaatsen met veiligheidsgordel

3 slaapplaatsenComfortabel slaapgedeelte voor 3 personen

Rijbewijs BJe hebt enkel je rijbewijs nodig om dit voertuig van minder dan 3500 kg te besturen

Document gecontroleerdHet kentekenbewijs is door ons nagekeken en goedgekeurd

Buitenlandse reizen toegestaanDe eigenaar geeft zijn voertuig toestemming om in verschillende landen te rijden

Huisdieren welkom aan boordJouw huisdieren kunnen deel uitmaken van de reis!

Directe BoekingEenvoudiger en sneller!

Inbegrepen in de huur bij Yescapa

  • Uitgebreide voertuig- en inzittendenverzekering

    Inbegrepen verzekering of versterkte formule, aan jou de keuze !

  • Garantie bij vertrek

    Ons team biedt je alternatieven in geval van last-minute problemen

  • 24/7 pechbijstand

    Ons team staat altijd voor je klaar

  • Beveiligde betaling

    Meer gemak met onze betaalmogelijkheden

Lucas presenteert zijn campervan

De Zwervende Hollander — Jouw campervanavontuur, zonder gedoe en zonder verrassingen

Als dit je eerste keer is dat je een camper huurt, heb je vast wel eens deze vraag gehad: en als hij nou te groot voor me is? De Zwervende Hollander is precies daarvoor ontworpen: alle ruimte en het comfort van een grote bus, maar met precies de juiste afmetingen zodat parkeren, een bocht nemen in een smalle straat of een sfeervol dorpje inrijden je de nacht voor vertrek niet uit je slaap houdt.

Er zijn campers die tekortschieten in ruimte, en campers die zo groot zijn dat je al zenuwachtig wordt bij de gedachte om ze midden in een Andalusisch dorp te parkeren. De Zwervende Hollander is een Citroën Jumper L2H2, de maat die ervaren reizigers juist kiezen omdat het de perfecte balans biedt: een cabine hoog genoeg om rechtop in te staan en te bewegen zonder te bukken, ruim voldoende plek om te koken, bagage op te bergen en goed te slapen — en toch wendbaar genoeg om geen twee keer na te denken voor je een smalle rotonde neemt. Als dit je eerste keer op reis met een camper is, maakt dat het verschil tussen genieten van de weg en gespannen zijn bij elke nieuwe straat.

Het is een Citroën Jumper L2H2 — precies tussen 'we staan er allemaal comfortabel in' en 'die parkeer ik zonder te zweten'. Niet zo groot dat hij intimideert tijdens je eerste ritten, niet zo klein dat je ruimte tekortkomt. Het verschil merk je zodra je achter het stuur zit: hij draait waar andere campers het niet redden, komt binnen waar andere buiten moeten blijven, en parkeert op plekken waar een grotere camper simpelweg voorbij moet rijden. Heb je nog nooit in een camper gereden? Dan is dit degene die je meteen het gevoel geeft dat je het al kon.

Gemaakt voor gezinnen, niet alleen voor 'vanlifers'

Hier hoef je niet te kiezen tussen comfort en ruimte voor de kleintjes. De Zwervende Hollander heeft alles waar je op een luxe camping extra voor zou betalen:

🚿 Twee douches met echt warm water — de binnendouche voor regen of kou, de buitendouche om het strandzand af te spoelen zonder de binnenkant vies te maken.

🛏️ Twee bedden — 120 cm en 90 cm — geen 'één bed voor twee personen die dicht op elkaar moeten liggen'. Perfect voor een stel met een of twee kinderen, of gewoon zodat iedereen op zijn eigen ritme kan slapen.

🧳 Ruim voldoende opbergruimte — surfplanken, strandstoelen, de kinderwagen, duikuitrusting of wat je plan ook is: hier past alles zonder elke ochtend Tetris te spelen.

☀️ Zonnepaneel — licht, opladers en koelkast blijven werken, ook na dagen zonder stopcontact. Echte vrijheid om te stoppen waar je maar wilt + 220V-elektriciteit.

🔥 Zelfstandige dieselverwarming — een frisse nacht in de bergen of een reis in het laagseizoen wordt een hoogtepunt, geen reden om de reis te bekorten.

❄️ Koelkast met vriesvak — net als thuis. Hier blijven eten en drinken echt goed gekoeld.

Wanneer je de camper ophaalt, krijg je niet zomaar een sleutel en een 'goede reis'. Er wacht een handgemaakte gebruikshandleiding op je, zodat je vanaf de eerste minuut weet hoe alles werkt — zonder last-minute telefoontjes. De lakens en kussens zijn al schoon en klaar voor de eerste nacht. En er wachten nog een paar extra details binnenin die we je liever zelf laten ontdekken op de dag van ophalen — laten we zeggen dat vooral de kleintjes (en de niet zo kleintjes) het meestal erg leuk vinden om de koelkast open te doen.

Eerste keer in een camper? Perfect, deze is precies voor jullie gemaakt: een uitgebreide handleiding, intuïtieve uitrusting en een formaat dat niet intimideert, niet achter het stuur en niet bij het parkeren. Reizen jullie als gezin? Met twee bedden van verschillende afmetingen, twee douches met warm water en ruim voldoende plek voor ieders bagage voelt een reis met kinderen in deze camper als een echte vakantie — voor hen, en voor jullie ook.

Data in het hoogseizoen zijn snel volgeboekt. Als je al bepaalde dagen in gedachten hebt, wacht dan niet te lang — stuur me gerust een bericht bij vragen voordat je boekt, ik reageer snel en los liever alles vooraf op, voordat je in de camper stapt, niet erna.

📋 Gebruiksregels en voorwaarden

Om ervoor te zorgen dat alles vanaf het begin duidelijk is, gelden er naast de algemene voorwaarden en de verzekeringsdekking van Yescapa enkele eenvoudige regels voor het gebruik en de zorg van deze camper. We vragen je om deze gedurende de volledige huurperiode te respecteren.

De borgsom, die wordt beheerd volgens de voorwaarden van Yescapa, kan indien van toepassing worden gebruikt voor het vergoeden van schade, verlies, extra schoonmaakkosten, ontbrekende brandstof, vertraging bij het inleveren of andere kosten die het gevolg zijn van het niet naleven van deze regels of van onjuist gebruik van het voertuig.

Houd rekening met de volgende belangrijke voorwaarden:

  • 🚭 Roken is ten strengste verboden in de camper.

  • 🚫 De camper mag niet worden gebruikt voor het bijwonen van festivals.

  • 👥 Het maximaal toegestane aantal inzittenden mag op geen enkel moment worden overschreden.

  • 🐾 Huisdieren zijn alleen toegestaan als wordt voldaan aan de voorwaarden die voor het voertuig gelden.

  • 🚐 Het is niet toegestaan de camper onder te verhuren of zonder voorafgaande toestemming voor commerciële doeleinden te gebruiken.

  • 🧹 De camper moet in een redelijk schone staat worden ingeleverd. Het toilet en de betreffende tanks moeten correct zijn geleegd en achtergelaten, en er mag geen afval in het voertuig worden achtergelaten.

  • ⛽ De camper moet worden ingeleverd met hetzelfde brandstofniveau als bij het ophalen.

  • 🔑 Alle sleutels, documenten en meegeleverde uitrusting moeten samen met de camper worden ingeleverd.

  • ⚠️ Elk ongeval, elke schade of ander incident moet zo snel mogelijk aan ons worden gemeld en worden afgehandeld volgens de procedure van Yescapa.

  • 🛠️ Schade die is veroorzaakt door onjuist, onzorgvuldig of nalatig gebruik van de camper of de bijbehorende uitrusting kan leiden tot het in rekening brengen van de betreffende reparatie- of vervangingskosten.

Je ontvangt daarnaast een gebruikshandleiding van de camper, waarin de kenmerken, uitrusting, bediening en specifieke gebruiksregels van het voertuig uitgebreid worden uitgelegd. We bezorgen je deze handleiding vóór de overdracht en nemen op de dag van ophalen samen de belangrijkste punten door.

Ons doel is om ervoor te zorgen dat alles vanaf het begin duidelijk is, zodat je zorgeloos van je reis kunt genieten. Mocht er tijdens de huurperiode iets gebeuren of zich een probleem voordoen, laat het ons dan zo snel mogelijk weten, zodat we dit correct en volgens de geldende procedures kunnen afhandelen.

Lucas

Lucas

Particuliere verhuurder

Kenmerken

Slaapplaatsen

Slaapplaats 1

Enkel bed

90x180 cm
Slaapplaats 2

Dwarsbed

120x180 cm

Voorzieningen

  • Binnendouche
  • WC
  • Koelkast
  • Bestek en borden
  • Huishoudelijke producten
  • Verbruiksgoederen
  • Stuurbekrachtiging
  • Cruise control
  • Centrale vergrendeling

Technische kenmerken

  • ModelCitroën Jumper
  • Datum eerste inschrijving2021
  • M.T.M.3.500 kg
  • Hoogte2,6 m

Huurvoorwaarden

Voorwaarden van de eigenaar

  • Reis naar buitenlandToegestaan
  • RijbewijsRijbewijs B
  • HuisdierenToegestaan
  • RokenNiet toegestaan
  • Overschrijding van de kilometerstand€ 0,20 per extra km

Borg:

  • Betaling van de borgRechtstreeks beheerd door de eigenaar, cash
  • Bedrag€ 800

Annuleringsvoorwaarden

De terugbetalingsvoorwaarden verschillen afhankelijk van de datum waarop de boeking wordt geannuleerd.

Opties

  • Badhanddoeken€ 6,00 per boeking
  • Vliegveldtransfer (heen en terug)€ 25,00 per boeking
  • Beddengoed + linnen€ 0,00 per boeking
  • Schoonmaakkosten€ 10,00 per boeking

Vertrekplaats


Sevilla (41020), Spanje

Het exacte adres wordt gecommuniceerd wanneer de boeking wordt bevestigd.

1 recensie van een geverifieerde boeking


5,0 op 5
Lucas
LucasParticuliere eigenaar — Op Yescapa sinds 2026

Soy Lucas, tengo 29 años y vivo entre el mar y la carretera. Doy clases de surf y trabajo como masajista — dos oficios que tienen algo en común: cada día trato con personas distintas, y aprendes rápido a escuchar, tener paciencia y hacer que la otra persona esté a gusto contigo desde el primer momento. Ahora además estoy preparando las oposiciones de bombero, así que si algo tengo interiorizado es lo que significa estar disponible cuando alguien te necesita. Y eso es exactamente lo que te ofrezco con El Holandés Errante: mi disponibilidad total. No te alquilo una furgoneta y desaparezco hasta que la devuelvas. Si es tu primera vez viajando así y no tienes ni idea de cómo funciona algo, me preguntas y te lo explico las veces que haga falta, sin prisa y sin que te sientas mal por preguntar. Si surge cualquier imprevisto por el camino, me tienes al otro lado del teléfono, no un contestador automático ni un email que tarda tres días en responderse. Para mí el viaje no empieza cuando arrancas el motor — empieza en el momento en que me escribes con dudas, y no termina hasta que has vuelto a casa contento. Todo lo demás — la furgo, el equipamiento, los detalles que te vas a encontrar dentro — está pensado para quitarte preocupaciones de encima, no para añadirte ninguna. Mi único objetivo es que disfrutes sin miedo, sin complicaciones y sin tener que resolver nada tú solo. Trato a la gente como me gusta que me traten a mí: con cercanía, con honestidad y sin dejar a nadie tirado. Si eso es lo que buscas para tu viaje, hablamos y lo organizamos juntos. I'm Lucas, 29, and I split my life between the ocean and the road. I teach surfing and work as a massage therapist — two jobs that have one thing in common: you deal with different people every single day, and you quickly learn to listen, be patient, and make whoever's in front of you feel at ease from the first minute. I'm also currently training for the firefighter entrance exams, so if there's one thing I've internalised, it's what it actually means to show up when someone needs you. And that's exactly what I bring to The Flying Dutchman: I'm genuinely available. I don't hand you the keys and go quiet until you bring the van back. If it's your first time travelling this way and you're not sure how something works, just ask — I'll walk you through it as many times as it takes, no rush, no judgment. If something unexpected comes up on the road, you'll get me on the other end of the phone, not a voicemail or an email that takes three days to answer. For me, the trip doesn't start when you turn the key — it starts the moment you message me with questions, and it doesn't end until you're back home happy. Everything else — the van, the gear, the little details you'll find inside — is there to take worries off your plate, not add to them. My only goal is for you to enjoy the experience with zero stress and nothing to figure out on your own. I treat people the way I like to be treated: with warmth, honesty, and I don't leave anyone hanging. If that's what you're looking for, let's talk and sort out the details together.

Een vraag voor Lucas?

  • Algemene beoordeling
    5/5
  • Responspercentage100%
  • Gesproken talenEngels, Spaans
  • Gecertificeerd profiel

Gelijkaardige voertuigen rond Sevilla

Buscamper

Sevilla

2 reizigers

Nieuw

Vanaf

€ 70

Vanaf € 65/dag