Half-integraal camper
Opwijk
4 reizigers
5,0
€ 161/dag
Kies uit een ruim aanbod aan campers te huur in Brussels Hoofdstedelijk Gewest en in de omgeving. Ontdek unieke campers aangeboden door particulieren: van compacte busjes voor 2 personen, perfect voor stellen, tot ruime campers met 6 slaapplaatsen, ideaal voor gezinnen. Flexibele annulering, budgetvriendelijke opties en de verzekering is inbegrepen.
Integraal, alkoof, half-integraal: er is een camper voor iedereen. Of je nu op zoek bent naar een compact voertuig of naar ruimte en extra comfort.
Met een buscamper of zelfbouw camper houd je alle opties open. Praktisch en ideaal om overal naartoe te reizen, zeker in de natuur, maar ook in de stad.
Het Brussels Hoofdstedelijk Gewest telt meer dan 90 musea op amper 161 vierkante kilometer, waarmee het een van de dichtstbevolkte museumregio's van Europa is. Van het iconische Atomium in Laken tot de prachtige Grote Markt — UNESCO-werelderfgoed sinds 1998 — biedt de regio een fascinerende mix van cultuur, architectuur en gastronomie. De afstand van het Koninklijk Paleis naar het Europees Parlement bedraagt slechts 2 kilometer, wat de compactheid van deze hoofdstedelijke regio perfect illustreert. Toch is er verrassend veel groen: het Zoniënwoud grenst direct aan het gewest en het Ter Kamerenbos biedt rust midden in de stad. Vanuit Brussel rijd je in ongeveer 50 kilometer naar de historische stad Gent, en in 65 kilometer sta je in Brugge. Dat maakt het gewest een ideaal startpunt voor een camperreis door België. Met een campervan verken je de wijken van Sint-Gillis, Elsene en Ukkel op jouw eigen tempo, terwijl je met een ruimere camper ook langere uitstappen naar de Vlaamse of Waalse regio kunt maken. Via Yescapa huur je jouw camper rechtstreeks bij particuliere eigenaren uit de buurt, wat niet alleen persoonlijker is, maar ook zorgt voor een breed aanbod aan voertuigen — van compacte buscampers tot volledig uitgeruste campers. Zo begin je jouw Belgisch avontuur precies waar je wilt.
De beste tijd om met een camper het Brussels Hoofdstedelijk Gewest te verkennen is van mei tot en met september. In mei vindt het Brussels Jazz Weekend plaats, een gratis muziekfestival op pleinen door heel de stad. In september brengt de Autoloze Zondag de hele regio tot leven voor fietsers en wandelaars. Boek je campervan in het hoogseizoen (juli-augustus) het liefst enkele weken vooruit, want de vraag is dan het grootst. In het voor- en najaar profiteer je via Yescapa van scherpere tarieven bij particuliere verhuurders en zijn campings in de omgeving rustiger. Het gewest is compact genoeg om het hele jaar door te bezoeken.
Om je te helpen bij het plannen van je reis, hebben we zes onmisbare roadtrips geselecteerd, geschikt voor alle reizigers.
Deze route van 180 km voert je in 3 tot 5 dagen langs Brussel, Mechelen, Antwerpen en Leuven. Bewonder de Vlaamse Meesters in het KMSKA en proef Mechelse asperges. Ideaal voor een compacte campervan in de historische binnensteden.
Rijd 150 km in 3 tot 6 dagen door de groene Ardennen. Vanuit Brussel passeer je Namen en Dinant met zijn beroemde citadel aan de Maas. Campings langs de rivier bieden ruime plekken voor campers en campervans.
Volg 280 km kustlijn en polders in 5 tot 8 dagen. Van Brussel rijd je naar Oostende en De Panne, met een stop in het pittoreske Damme. De vlakke wegen zijn perfect voor grotere campers. Geniet van verse garnalen aan zee.
Ontdek in 5 tot 8 dagen de Maasvallei over 350 km. Start in Brussel, rijd via Hoei naar Luik en verder naar Spa. Bezoek de Grotten van Han en geniet van Luikse wafels. Genoeg camperplaatsen langs de route.
Deze 520 km lange route neemt je in 7 tot 11 dagen mee door heel België. Van Brussel via Gent en Brugge naar de kust, dan zuidwaarts naar Bouillon en terug. Een buscamper is wendbaar genoeg voor zowel steden als bossen.
Combineer België en Luxemburg in deze 600 km route over 10 tot 15 dagen. Vanuit Brussel reis je via de Ardennen naar Luxemburg-Stad en Vianden. Terug via Bastogne en Durbuy. Ideaal met een ruime camper voor langere campervakantie.
Ontdek stap voor stap hoe het platform werkt. We begeleiden je bij elke stap, zowel eigenaars als reizigers.
Ontdek
Zoek een voertuig in de buurt of op je reisbestemming en geef de reisdata op. Het ideale reismiddel voor je vakantie wacht op je op Yescapa!
Met elkaar in contact brengen
Verstuur een of meer huuraanvragen voor de campers die je aanspreken. Zodra je aanvraag door één van de eigenaren is aanvaard, hoef je alleen nog maar je boeking te bevestigen.
Vertrek
Op de dag van vertrek haal je het voertuig op en luister naar de waardevolle tips van de eigenaar. Vul samen het huurcontract met het uitgifteformulier in. Je bent nu klaar om op pad te gaan met je partner, je gezin, of je vrienden.
Terugkeer
Vul opnieuw het innameformulier in samen met de eigenaar, wissel je reiservaringen uit en teken samen het huurcontract.
Rond het Brussels Hoofdstedelijk Gewest vind je diverse campings die geschikt zijn voor zowel campers als campervans. De meeste terreinen liggen in het groene Brabantse achterland, op korte rijafstand van het centrum. Je vindt er plekken met stroomaansluiting, sanitairblokken en soms zelfs zwembaden. Dankzij de centrale ligging van het gewest combineer je een stadstrip met overnachten in de natuur.
In het Brussels Hoofdstedelijk Gewest zijn de snelwegen tolvrij. De Ring (R0) rond Brussel is een van de drukste wegen van België en verbindt alle grote snelwegen zoals de E40, E19 en E411. Voor campers geldt op Belgische snelwegen een maximumsnelheid van 120 km/u, mits je voertuig niet zwaarder is dan 3,5 ton. Boven de 3,5 ton geldt een limiet van 90 km/u. Let op de lage-emissiezone (LEZ) in het hele Brussels gewest: controleer vooraf of jouw camper voldoet aan de emissienormen en registreer je online. Langs de Ring vind je voldoende tankstations en rustplaatsen.
Very helpful and caring service, as well as very friendly communication and reception. Small issues were taken care of immediately. Smooth to ride even on steep and narrow roads. Great way to discover Madeira, being argely alone at the parking sites. Ideal to start PR walks early, e.g. to avoid masses and to catch the sunrise.
Heerlijk een weekendje weg geweest met de Oranje bus van Ab. Wat een feest. Ab neemt ruim de tijd om alles uit te leggen en je te laten oefenen met rijden, want dat is wel een hele ervaring. Je ziet dat hij oog heeft voor detail, alles wat je nodig hebt is aanwezig en helemaal in 70s stijl. We hebben genoten.
Rochelle en Miranda waren een weekendje weg met de bus, de bus en netjes schoon en optijd terug gekomen. Ze mogen hem zo weer mee nemen.
Marcos heeft veel aandacht voor het verhuren van zijn camper en wil dat alles in orde is zodat je zonder problemen van jouw reis met de camper kan genieten. Hij is vlot in zijn communicatie om af te spreken en om zaken ivm de camper af te stemmen. We hebben genoten van de gezelligheid in de zelf ingerichte camper die met oog voor detail werd ingericht. We hebben op mooie plekken verbleven, kortom een dikke aanrader!
De camper was net zo mooi als op de foto’s,s We kregen duidelijke uitleg over de camper. De camper was heel goed uitgerust
Sergey is realy friendly, his campervan is clean, nice and very comfortable! The motorhome is large and luxurious. It even has an oven and a shower... We had a wonderful time on holiday, and that was partly thanks to this house on wheels.
